Kurumsal

Hakkımızda

Firmamızın kurucusu Muhsin Haksever  1965 yılında metal işlerinde çalışmaya başlamış ve 1976 Yılında kendine ait işyerini açmış metal yağmur olukları , metal yağmur boruları ,metal kaplamalar ,metal havalandırma sistemleri ve metal bacalar  sonuç olarak galvaniz , paslanmaz çelik olarak imalatlar üzerine yıllardır yaptığımız çalışmalara ilave olarak Türkiye de Doğalgaz kullanımına da geçilince   TSE den TS 11383 belgesini almış ve firmamız yılların verdiği sanat tecrübesine dayalı olarak doğalgaz bacalarının imalat ve montaj işine başlamıştır.

 

2008 yılı Kasım ayına kadar gerek Konya’da gerekse Konya dışında çeşitli illerde Resmi Daire ,Site , Apartman , İş yerlerine... Merkezi Sistem Bacaları,Kaskad Sistem Bacaları  Ayrıca Bireysel kullanımlar için binlerce kombi ve şofben ve Bacalarını kalite standardına uygun olarak yapmıştır.

 

Geçmişimizdeki yaptığımız işleri geleceğimize teminat olarak gösteren firmamız 01 KASIM  2008 de  Doğalgaz bacaları standardında yapılan değişiklikten dolayı TS EN 1856 –1 ve CE  belgeleri zorunluluğu getirildiği andan itibaren, bu sistem üzerine daha önceden yatırımlar yapmış ve bu belgeleri Türkiye’de ilk olarak alan ayrıca  Dünya standardında daha bir çok belgeleri bulunan ROTEK  BACA  ile yapılan ortak toplantıda birlikte çalışmaya karar vermiş olan firmamız aynı kalite sistemiyle "Sanatta Tecrübe" felsefesiyle 50. yılında çalışmalarına Türkiye genelinde devam ettirmektedir.BORES & ROTEK ORTAKLIK TARİHİ  01 KASIM 2008 Den beri devam etmektedir.

 


Copyright © Bores Baca Sistemleri - Doğalgaz Baca Sistemleri | Tüm Hakkı Saklı konya reklam ajansı